ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Ağustos 11, 2022 Uncategorized No Comments

Üçtemelak Ekincilik, tarım makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına isabetli olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Iyi alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma platformını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel tarım hayata geçirmeye temelladı fakat günümüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve tarım dalünün zamanla çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile yanında gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste sadece tarım dalü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile zamanla artmaktadır.

Üçtemelak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile dinamik ve canlü anatomi kaynağına sahip olan Üçtemelak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak kırat sağlayıcı Üçtemelak Ekincilik; şişman Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını geceli gündüzlü yükseltmektedir. Sabah akşam ilerleme ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçtemelak Ekincilik ürünlerinin hem el içre hem bile el haricinde güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçtemelak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin isabetli ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi ehliyetli ve dosdoğru bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde elan az efor kullanma ederek çok elan katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok elan katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan elan şu denli semere ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan dişi bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en koca ihtiyaçları olan azık maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan dişi meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Ekincilik olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da boş bir hendek kazısına teslim etmek ciğerin münteşir olarak kullanılır. Arka yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Arka yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden üstlenmek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı gibi alanlara teslim etmek ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir bağlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğemektirilebilir ve birbir hayli babaşmanla da ferahletilebilir. Temel dahişenler genellikle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara göre oranla sakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem bile kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçtemelak Ekincilik’ın üst yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin derç ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması emeklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçtemelak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Olta muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği devir hayvanın benzinü ve etinden semere tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri bir numara seferde alabilir ve elan uygun beslenebilir. Olta karmanın örgülması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek elan uygun beslenmesine böylece elan şu denli semere almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Olta Muhtelit Makinaları da Üçtemelak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu gibi en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı paralıca ve dişi bir tarımsal üretim ciğerin koca avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı ciğerin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uygun durumlara gelmesi ciğerin tarımsal ihracat noktasında Üçtemelak Ekincilik olarak tüm çtuzakışanlamış olurımızın katkısıyla yanında
Üçtemelak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/


Bir cevap yazın