Performans Geciktirici

Aralık 7, 2022 Uncategorized No Comments

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler dâhilin üretilen elan sadece modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını mâni olmak dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hanım vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu asırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya serlandı. Ayrıca unutulmaya sima tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri celi arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlamlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler düğün raksında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birkötü kişi dergisinde hanım vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile mevzi almaya serladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi eskiden bile olduğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu derece narin olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyeğin rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü çıktı jartiyeri bir numara çıngı olarak satmanın birlikte birkötü ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birkötü üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak anbean liberalleşmeye yakın giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla dayalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya ara getirmek dâhilin aşağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri süresince özellikleri açısından başkalık gösterse bile üs serlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir numara başına yahut bir partnerle her evetştan ölümlü tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve dünya genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına göre seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına göre ihtiyaç, hayata nitelik zammetmek dâhilin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada biliş birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde mestur olduğu dâhilin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla devam etmek bazı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak koparmak, davranışlevselliği karşı fen edinmeden satın koparmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek dâhilin yetişkin çaba sarf etmelidirler. Hassaten; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan kızılışbilgiş elan basit ve asude olmaya serladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks avluında yaşanan sorunların tartışılması, konuşulması utanç duygusunu zaitrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalılığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop ahzüitalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, avluına dinamiklık zammetmek, elan yeğin bir orgazm devam etmek yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üst sergilemek dâhilin sex shoplardan kızılışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan ahzüitai memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını beklemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra yetişkin vürutmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum yakın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri bir numara şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta olabildiğince patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona göre hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en basit yolu. Hassaten seks sırasında flört etmek çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis simaüğünün penisinizi sıkarken tıngırkoparmak dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek müşkül teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan yeğin seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yeğin bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/


Bir cevap yazın