MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

Temmuz 30, 2022 Uncategorized No Comments

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan sona hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden alakalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama günlük yüzlerce saat dinlenerek mevzi yüzeyünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde diyar haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak diyar haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelime ettiriyor. Eserin bu denli canlı evetğu bilinmiş olduğu muhtevain uygulama ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya takip etmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren uygulama düpedüz görülmeye bedel. İnternet sitesi baştan sona mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde iş verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi sürekli vüruttirilmekte ve kullanıma elan yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en esen şekilde özümleme edilmeye çallıkışılmaktadır.

Ruz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en esen şekilde faydalanmaktadır. Zati uygulama marketlerden bakmış olduğunız gün uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli faik bulunduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında düpedüz iyi bir iş çıailep insanlara en esen şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo


Bir cevap yazın